ДИПЛОМНІ Й КУРСОВІ ПРОЕКТИ

Ви можете замовити послугу "Мій особистий науковий керівник", частина роботи (пункт, розділ, висновки, введення), будь-яку окрему послугу або роботу цілком.

Сециальності, за якими Ви можете отримати допомогу в написанні курсової та дипломної роботи представлені тут: Ознайомитися з усім списком спеціальностей.

Авторські права на роботу повністю належать Замовнику. Отже, Ваші роботи не перепродуються й не надаються для ознайомлення. Умови, зміст та предмет замовлення строго конфіденційні.

Середній термін написання курсової роботи - 30 днів, магістерської дисертації - 1-2 міс. Можливе виконання робіт в максимально стислі терміни від 24 годин.

Робота обов'язково включає наукову новизну (виведення нового трактування терміна і ін.), практичну цінність, підтверджену безпосередньо на практиці, й аналітику.

Робота надається в електронному вигляді, на накопичувачі й в друкованому варіанті.

Всі послуги можна замовити, як окремо, так й в комплексі:

ПІДГОТОВКА ДО НАПИСАННЯ ДИПЛОМНИХ Й КУРСОВИХ РОБІТ

1. Підбір теми курсової й дипломної роботи.

2. Складання плану курсової й дипломної роботи.

3. Підбір літератури для курсової й дипломної роботи.

НАПИСАННЯ КУРСОВИХ Й ДИПЛОМНИХ РОБІТ

1. Написання вступу до курсової та дипломної роботи.

2. Написання висновків до курсової та дипломної роботи.

3. Написання курсової та дипломної роботи. Можливе написання окремого розділу або пункту (підрозділу).

4. Оформлення курсової та дипломної роботи відповідно до вимог ВАК.

5. Складання та оформлення списку літератури до курсової та дипломної роботи.

ПІДГОТОВКА Й ЗАХИСТ КУРСОВИХ Й ДИПЛОМНИХ РОБІТ

1. Підготовка автореферату, видання та тиражування.

2. Офіційні рецензії.

3. Створення презентації та підготовка до захисту.

4. Сертифікована перевірка на плагіат.

5. Корекція й редакція (літературна, методична, наукова).

6. Написання та публікація статей, тез. Участь в конференціях "під ключ".

7. Друк й палітурка дипломної роботи.

ВСЬОГО ТРИ КРОКИ ДО УСПІШНОГО ЗАХИСТУ

Шаг 1КРОК 1. ВІДПРАВЬТЕ ЗАЯВКУ ТА ПОГОДЖУЙТЕ ДЕТАЛІ

Надішліть заявку й опис того, що Вам потрібно, скориставшись формою зворотного зв'язку або на електронну адресу: info@bestmark.org.ua або bestmark24@gmail.com.

Якщо Вам потрібне виконання курсової чи дипломної роботи, вкажіть наступну інформацію:

1. Тема роботи.

2. План, якщо є.

3. Вимоги до роботи, побажання щодо термінів й оцінці.

ЗАМОВИТИ

Шаг 2КРОК 2. ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР ТА ВНЕСІТЬ ПРЕДОПЛАТУ

Після того, як ми з Вами узгодимо всі деталі щодо термінів, змісту і вимог до роботи, ми з Вами підписуємо договір. Договір можна підписати:

1. В офісі нашої компанії (в Києві або в Варшаві).

2. Замовити кур'єрську доставку. В цьому випадку кур'єр привезе 2 примірника договору, підписаних з нашого боку, Ви підписуєте обидва примірники, один залишається у Вас, а другий кур'єр привозить нам.

3. Замовити поштову доставку. У цьому випадку Ви отримаєте 2 примірника поштою, один з яких після підписання направите нам.

Внесення передоплати. Можливе внесення передоплати 50% за розділ або 100% за 1 пункт (підрозділ).

КОНТАКТИ

Шаг 3КРОК 3. УЗГОДЖУЙТЕ З НАУКОВИМ КЕРІВНИКОМ

Відповідно до встановлених термінів Ви отримуєте пункт (підрозділ) або розділ, обговорюєте зміст з науковим керівником.

На підставі рекомендацій Вашого наукового керівника ми вносимо правки. Після того, як пункт / розділ затверджений приступаємо до наступного.

Коли робота повністю закінчена, Ви можете скористатися додатковими послугами: створення презентації, підготовка Вас до захисту, написання доповіді й, звичайно ж, тиражування автореферату, друк й палітурка дипломної роботи.

Ви можете скористатися послугою адресної доставки готової роботи й авторефератів.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

На ринку послуг є різні пропозиції. На перший погляд вони відрізняються тільки за ціною, але це тільки на перший погляд. У 90% випадках якість завжди буде обумовлювати ціну. У 10% точно таку ж послугу Ви зможете придбати дешевше виключно в рамках рекламної акції. Тим не менш, ми всі знаємо, що скупий платить двічі й що витрати повинні бути раціональними. У компанії "БестМарк" Ви можете поєднати непоєднуване - Ви можете отримати сервіс високого рівня за приємною ціною без рекламних акцій. Для цього у Вас 3 опції:

акция1. РАЗОМ - КРАЩІ УМОВИ

Об'єднайтеся з колегами для замовлення робіт. Отримайте гарантовану знижку, розмір якої може бути дуже значним, на межі чарівного "безкоштовно" без втрати якості обслуговування й насолоджуйтеся спокоєм, якістю й відмінними оцінками.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

акция выбирай оценку2. ОБИРАЙТЕ ОЦІНКУ

Всі роботи ми виконуємо на "відмінно", навіть якщо ви звернулися до нас за добу до захисту. Ми встигнемо все: підготувати роботу, видати автореферати, підготувати Вас до захисту й т.п. Але якщо Ви маєте в своєму розпорядженні часом й Ваше завдання полягає просто в здачі сесії, ми запропонуємо Вам декілька варіантів. Таким чином, Ви не будете переплачувати. Це ще один спосіб отримати прекрасний сервіс за приємну ціну.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Учеба под ключ3. ПАКЕТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Вибираючи комплексне обслуговування, а також укладаючи контракт на довгострокову співпрацю, Ви отримаєте ексклюзивну цінову пропозицію, зберігаючи якість й заощаджуючи кошти. Безумовно, в розумних межах.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Зазначені опції доступні при своєчасному замовленні. Ми дбаємо про наших клієнтів, надаючи високу якість послуг й прозорі, раціональні рішення.

Раціональність обумовлена ​​правильним підходом. Наприклад, Вам потрібна підготовка до іспитів. Квитки універсальні для всієї групи, таким чином, об'єднавши зусилля, ви отримуєте економію. Цінова пропозиція завжди оптимальна. Ми не знижуємо ціну за рахунок рівня виконавця або якості.

Кожен Замовник забезпечується повним супроводом, консультаціями в режимі 24/7 аж до самого захисту.

МОВА НАПИСАННЯ КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ:

Курсова й дипломна робота виконується на будь-якій мові на вибір: російська мова, українська мова, англійська мова, французька мова, німецька мова та інші мови.

Роботи лінгвістичних спеціальностей обов'язково включають реальні приклади на іноземних мовах.

Умови співробітництва

Всі наукові роботи виконуються на підставі договору й передоплати. На роботу надається гарантія - 365 днів. Протягом цього терміну всі корективи вносяться оперативно й безкоштовно. Написання здійснюється досвідченими фахівцями з безпосереднім практичним досвідом, що гарантує підтвердження та обгрунтування наукової новизни роботи. Кожна робота проходить перевірку на плагіат, вичитку, стилістичну обробку і ретельну редактуру.

ПЕРЕВАГИ

ГАРАНТИЯ 365 ДНЕЙГАРАНТІЯ ВІД 365 ДНІВ ДО 10 РОКІВ

ПРОВЕРКА НА ПЛАГИАТПЕРЕВІРКА НА ПЛАГІАТ

СОПРОВОЖДЕНИЕ ДО ЗАЩИТЫСУПРОВІД ДО ЗАХИСТУ

БЕСПЛАТНЫЕ КОРРЕКТИВЫПІДТРИМКА 24/7

КОМПЛЕКС УСЛУГВІД НАПИСАННЯ ДО ЗАХИСТУ

НАУЧНАЯ НОВИЗНАНАУКОВА НОВИЗНА