ПРО КОМПАНІЮ

Компанія "БестМарк" була заснована в 1999р., об'єднавши понад 10 000 наукових фахівців і практиків в Україні, Росії, Польщі, в США та інших країнах.

Місія компанії "БестМарк" - сприяти розвитку науки та світу .

З моменту заснування компанія "БестМарк" в особі кожного співробітника діє згідно Корпоративного кодексу компанії, щоб створювати унікальні та цінні наукові проекти для наших клієнтів. Лідуюча позиція компанії "БестМарк" на ринку інформаційних, консалтингових та наукових послуг обумовлена ​​трьома факторами:

1) Якість менеджменту - ми будуємо довірчі відносини зі своїм оточенням, включаючи клієнтів, співробітників та партнерів. Ми надаємо можливість кожному співробітнику розвиватися і, найголовніше, реалізувати себе.

2) Прагнення до інновацій - наші цілі виходять далеко за межі сандартного прагнень до збагачення. Наше завдання - сприяти розвитку науки і забезпечити її роботу на благо світу.

3) Соціальна відповідальність - Компанія "БестМарк" підтримує ініціативи, спрямовані на підвищення толерантності, зміцнення міжнародного співробітництва та покращення загальної ситуації в світі. Одним з найуспішніших соціальних проектів компанії "БестМарк" є Центр східного розвитку та культури "Сакура Мацурі", фестиваль японської культури, рік Японії в Україні. Компанія "БестМарк" щорічно підтримує фестиваль "Червоні носики", "Щаслива лапка", "День глухих" та інші.

Принципи компанії "БестМарк"

1. Поважати мову та закони кожної країни й регіону. Мати чесні та прозорі відносини з клієнтами, щоб бути гідним корпоративним громадянином світу.

2. Поважати кулььтуру та звичаї кожної країни та регіону. Робити свій внесок в економічний та соціальний розвиток світу.

3. Присвятити свій бізнес створенню якісних продуктів та послуг, сприяючи підвищенню якості життя.

4. Створювати та розвивати наукові технології, які сприяють як розкриттю кожної окремої особистості, так й групової взаємодії.

5. Сприяти росту за допомогою гармонії в світовому співтоваристві й через плекання взаємоповаги між персоналом та менеджментом.

6. Прагнути довгострокової, вигідної співпраці з партнерами, щоб стабільно досягати поставлених цілей.

В основі менеджменту компанії "БестМарк" лежить японська філософія та якість. Кожен співробітник керується п'ятьма особистими постулатами в повсякденному професійному житті:

1. Завжди бути відповідальним по відношенню до своїх обов'язків. Працювати на благо себе та компанії.

2. Завжди бути фундаментальним та креативним, прагнути випередити час й прогрес.

3. Завжди бути практичним та зібраним. Уникати фривольного ставлення до себе, свого життя.

4. Завжди прагнути створювати комфортну (домашню) атмосферу для себе, своїх колег та клієнтів.

5. Завжди досягати цілей та виконувати обов'язки на 100% й більше.

Напрямки діятельності компанії "БестМарк"

Компанія "БестМарк" надає весь комплекс наукових послуг, при цьому гарантує повне дотримання інтересів замовника, конфіденційність та захист. Щодня до нас звертаються сотні клієнтів й залишаються з нами назавжди. Ми пишаємося тим, що багато клієнтів обслуговуються у нас сім'ями, разом з друзями та колегами.

До основних переваг співпраці з компанією "БестМарк" слід віднести:

1) Можливість виконувати термінові замовлення - якщо ми говоримо про дисертації, то мінімальний термін виконання - 24 години, для статті, тез та інших робіт - можливе виконання в строк до 5 годин. При цьому, унікальність роботи відповідає необхідному рівню, а сама робота має наукову цінність.

2) Високий рівень цінності наукових розробок - над кожною дисертацією працює компанда, яка обов'язково включає практикуючого фахівця. Таким чином, отримані наукові результати представляють як наукову, так і практичну цінність. Кожне замовлення супроводжується досвідченим науковим куратором, за плечима якого понад 100 наукових досліджень в потрібній області.

3) Довіра - ми цінуємо кожного клієнта. Ваші результати - це наша репутація. Відносини з клієнтами прозорі та юридично оформлені з моменту першого звернення. Звертаючись до компанії "БестМарк", Ви також підтримуєте соціальні ініціативи, які реалізує компанія.

Ми працюємо 24/7 для Вашого успіху.