РЕЗЮМЕ ТА СУПРОВІДНИЙ ЛИСТ

РОБОТА МРІЇ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРАВИЛЬНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ СЕБЕ

Ви гідні кращої роботи і все, що Вам потрібно - правильно складене резюме та супровідний лист - два інструменти, які допоможуть презентувати Вас найкращим чином. Стиль і зміст Вашого резюме визначають не тільки запросять Вас на співбесіду, але і ставлення до Вас майбутнього роботодавця. Супровідний лист, в свою чергу, визначить ступінь уваги, яку нададуть Вашому резюме.

Резюме, яке Ви отримаєте тут:

- Підкреслює Ваші достоїнства і переваги.

- Виконане в індивідуальному стилі, вигідно виділяється на фоні інших резюме.

- Відповідає Міжнародним стандартам.

- Граматично і стилістично правильне, має чітке формулювання і унікальний дизайн.

- Перекладене на кілька мов і адаптовано з урахуванням особливостей регіону та компанії-роботодавця.

Переклад резюме і супровідного листа необхідний, особливо якщо Ви претендуєте на вакансію в Міжнародній компанії або в компанії, чий власник іноземець. Відправляючи резюме в декількох мовних варіантах, Ви не тільки порадуєте секретаря, якому в іншому випадку буде необхідно самостійно перевести Ваше резюме, а й будете впевнені в тому, що іноземна версія резюме складена правильно і з потрібними акцентами на Ваших ділових якостях.

Тут Ви можете отримати кваліфіковану допомогу саме в тому обсязі, який Вам потрібен: вибирайте пакетне обслуговування або будь-яку послугу окремо.

Вибирайте потрібну Вам послугу:

Пакет лайтПАКЕТ "LITE"

- складання резюме або корекція "Лайт";

- написання супровідного листа;

- оформлення резюме;

- консультація з пошуку роботи або проходження співбесіди.

Вартість: 250 у.е.

ЗАМОВИТИ
Пакет стандарт

ПАКЕТ "STANDART"

- складання резюме "Стандарт";

- написання підготовчого листа;

- оформлення резюме в індивідуальному стилі;

- консультація з пошуку роботи;

- консультація по проходженню співбесіди;

- розміщення резюме в базах і на провідних сайтах з пошуку роботи;

Вартість: 500 у.е.

ЗАМОВИТИ
Премиум работа

ПАКЕТ "PREMIUM"

- складання резюме "Преміум" з урахуванням компанії-роботодавця (їх вимог і стандартів) і самої вакансії;

- оформлення резюме в індивідуальному стилі + стилістичне вичитування і правки;

- розміщення резюме в базах і на провідних сайтах з пошуку роботи;

- переклад резюме з урахуванням специфіки Вашої діяльності, особливостями термінології і регіону;

- написання супровідного листа на декількох мовах на вибір: універсальний або для конкретної вакансії, а також консультації щодо самостійного складання та редагування супровідного листа в подальшому;

- кар'єрне і професійне консультування;

- підготовка до співбесіди + тестова співбесіда.

Стоимость: 1000 у.е.

ЗАМОВИТИ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПАКЕТ "РОБОТА МОЄЇ МРІЇ"

Обирайте потрібні послуги і складіть індивідуальний пакет "Робота моєї мрії ". Кожна послуга супроводжується детальним описом і прайсом.

 

РЕЗЮМЕ + ЛИСТ

1. Складання резюме "Лайт" - 50 у.o.

Складання резюме на підставі наданих даних або редагування вже існуючого. Редагування та вичитка резюме, стандартне оформлення.

2. Складання резюме "Стандарт" - 100 у.o.

Резюме складається з урахуванням Ваших побажань і відповідно до сучасних стандартів на ринку праці, вимог роботодавця.

Літературне редагування і корекція резюме. Вибір дизайну і оформлення резюме.

3. Складання резюме "Преміум " - 250 у.o.

Перед складанням резюме на консультації визначаються цілі пошуку роботи, переваги до вакансій, ключові переваги кандидата. З урахуванням аналізу складається резюме універсального типу або під окрему вакансію, включаючи вимоги на ринку праці, переваги роботодавця і з акцентом на ключових здібностях кандидата. Редагування, оформлення і індивідуальний дизайн резюме.

4. Переклад резюме на іноземну мову - від 25 у.o./1 стор.

Вартість перекладу залежить від іноземної мови, стандартного або адаптованого типу перекладу.

5. Написання супровідного листа "Лайт"- 25 у.o.

Класичний супровідний лист, який підходить для будь-якої вакансії.

6. Написання супровідного листа "Стандарт" - 70 у.o.

Розширений супровідний лист, який підходить як для універсальної відправки, так і для індивідуальних вакансій. Спеціально відведені графи і консультація фахівця допоможуть Вам надалі використовувати цей лист для будь-яких вакансій самостійно. Додатково можна скористатися послугою перекладу супровідного листа на іноземну мову.

7. Супровідний лист "Преміум" - 150 у.o.

Максимально розширена версія листа, яка відображає зацікавленість здобувача в вакансії, підкреслює професійні якості претендента і переконує роботодавця зупинити свій вибір саме на цьому претендентові. Супровідний лист складається на підставі ретельного аналізу принципів, за якими роботодавець приймає рішення про наймання. Лист повністю відповідає всім стандартом ділового стилю спілкування. Складається на іноземній мові в тому числі.

ЗАМОВИТИ

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

1. Підбір вакансій.

Замовивши послугу "Підбір вакансій ", на підставі побажань за умовами роботи, зарплати та інших вимог, Ви отримаєте свіжі, актуальні і повністю відповідні Вам вакансії. Все, що залишиться Вам зробити - розіслати своє резюме і вибрати кращу пропозицію.

"Лайт" - 50 у.o.

Підбір пропозицій на задану вакансію в зазначеному регіоні.

"Стандарт" - 150 у.o.

Підбір пропозицій із зазначенням вакансії (до 3х суміжних), регіону, заробітної плати (можливе зазначення меж - від і до).

" Преміум " - 250 у.o.

Підбір вакансій по регіонах, включно з іноземними (до 3х), по вакансії (до 5), за умовами працевлаштування (соцпакет, особистий водій і ін.) І по заробітній платі.

2. Розміщення резюме.

- Розміщення резюме на сайтах з працевлаштування - від 25 у.о. за 1 розміщення.

Пакет розміщень - 10 російськомовних або україномовних сайтів - 150 у.о., 10 іноземних порталів - 450 у.о.

- Створення профілю здобувача на тематичних майданчиках - 250 у.o.

- Створення профілю для фрілансерів - от 150 у.o.

3. Розсилка резюме:

- в провідні кадрові агентства - 150 у.о.

- в великі компанії потрібного сектора - 250 у.о.

- на вакансії роботодавця - 350 у.о. (Послуга включає підбір вакансій і розсилку резюме та супровідного листа)

4. Профорієнтація - підбір напрямку для професійної діяльності.

Дана послуга буде корисна як на початку трудової діяльності, так і в подальшому. Якщо Ви не визначилися зі своєю професійною спеціалізацією або сумніваєтеся, що обраний напрям відповідає Вашим уявленням про роботу Вашої мрії, скористайтеся послугою "Профорієнтації". Ви пройдете ряд тестів і співбесіду з фахівцями, на підставі результатів яких Ви отримаєте детальну карту своїх нахилів, здібностей, особистих якостей, а також список спеціальностей, які Вам підходять.

Вартість послуги: від 250 у.о.

5. Планування кар'єри.

На підставі аналізу можливостей галузі та обраної спеціалізації розробляється стратегія кар'єрного росту, яка відповідає на питання "; Який максимум можна витягти з обраної професії? " і головне - "Як цей максимум витягти?", включає покрокову інструкцію з детальним описом необхідних дій, включаючи додаткову освіту, навички та проф. досягнення.

Вартість послуги - 2500 у.o.

ЗАМОВИТИ

ІНТЕРВ'Ю І КОНСУЛЬТАЦІЇ

1. Консультація по проходженню співбесіди -від 50 у.о. / 1 ч. в залежності від посади, на яку претендує людина.

На консультації Ви познайомитеся зі стандартними підходами вітчизняних і зарубіжних компаній, дізнаєтеся, які питання найчастіше задають на співбесіді, як правильно відповідати на них, які "підводні камені " можуть очікувати здобувача і які питання задаються.

2. Консультація "Як знайти роботу":

Консультація, на якій фахівці роз'яснять кроки, які потрібно зробити і як правильно розподілити свої зусилля, щоб в найкоротший термін знайти роботу, яка повністю відповідає всім побажанням - 250 у.o.

3. "Отримати роботу і вичавити максимум з роботодавця ".

Стратегія пошуку роботи з індивідуальним супроводом - успішне і результативне працевлаштування завдяки правильно розробленої стратегії, яка коригується на протязі всього періоду співпраці. Здобувач забезпечується персональної підтримкою та консультаціями, включаючи юридичний супровід. Вартість послуги - 1500 у.о

4. Підготовка до співбесіди / інтерв'ю.

Консультація + тестова співбесіда + тренувальні вправи.

На консультації Вам допоможуть підготуватися до співбесіди і Ви отримаєте всі необхідні рекомендації.

На тестовій співбесіді Ви зможете закріпити отримані знання і застосувати їх на практиці. Повноцінна імітація співбесіди. Досвідчений фахівець буде задавати питання, на які Вам належить відповісти на реальній співбесіді.

За результатами тестової співбесіди Ви отримаєте рекомендації та комплекс тренувальних вправ, які необхідні для підвищення шансів на успішну співбесіду.

Вартість послуги - 2500 у.е.

5. Пробна співбесіда.

Послугою "пробна співбесіда " можна скористатися окремо. Крім самої імітації співбесіди Ви також будете протестовані на профпридатність, стресостійкість та інші аспекти, які користуються популярністю при прийомі на роботу. На підставі результатів співбесіди і тестів, Вам будуть надані рекомендації. Вартість послуги - 250 у.о.

ЗАМОВИТИ

ШВИДКО

Бізнес завжди вимагає оперативності і швидкості. І саме ми можемо запропонувати найшвидші результати без втрати якості. У нашому арсеналі завжди потрібні фахівці і достатні ресурси для миттєвої реакції.

НАДІЙНО

З нами Ви і Ваша справа в надійних руках. При 100% конфіденційності та захисті інформації ми також гарантуємо 100% задоволення. На всі види послуг надається річна гарантія. Ми також раді запропонувати професійну підтримку 24/7. У підтримці працюють тільки професіонали і ви можете бути впевнені в тому, що Вас розуміють і нададуть якісну консультацію.

ЯКІСНО

Завдяки аутсорсинговим рішенням тільки тут Вам пропонуються найкращі фахівці галузі. Ми аналізуємо не тільки чужі підприємства. Весь час нашого існування ми працюємо над тим, щоб обслуговувати Вас краще, якісніше і ефективніше. 23% прибутку щорічно витрачається на підвищення якості як обслуговування клієнтів, так і самих послуг.