СТАТТІИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ / РОСІЙСЬКИХ ВИДАНЬ

СТАТТІ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ

Написання статті для публікації Першої категорії - статті оглядового, теоретичного характеру для наукових збірників матеріалів конференцій й т.п.). Мова: російська, українська. Переклад анотації включений у вартість. Кількість правок необмежена. Авторські права належать замовнику. Ви можете замовити послугу публікації статті "під ключ". Рівень унікальності - 100%. Вартість: від 350 у.о. Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

СТАТТІ ДРУГОЇ КАТЕГОРІЇ

Написання статті Другий категорії - статті методичного характеру для наукових журналів ВАК / РИНЦ. Мова: російська, українська. Переклад анотації включений у вартість. Кількість правок необмежена. Авторські права належать замовнику. Ви можете замовити послугу публікації статті "під ключ". Рівень унікальності - 100%. Вартість: від 450 у.о. Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

СТАТТІ ТРЕТЬОЇ КАТЕГОРІЇ

Виконання однієї статті Третьої категорії - статті практичного характеру для наукових і науково-популярних спеціалізованих видань). Мова: російська, українська. Переклад анотації включений у вартість. Кількість правок необмежена. Авторські права належать замовнику. Ви можете замовити послугу публікації статті "під ключ". Рівень унікальності - 100%. Вартість: від 650 у.о. Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

СТАТТІ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ЗБІРНИКІВ, НАУКОВИХ ВИДАНЬ

СТАТТІ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ

Написання оглядової статті для міжнародних конференцій, міжнародних збірників наукових праць. Авторські права належать замовнику. Ви можете замовити послугу публікації статті "під ключ". Рівень унікальності - 100%. Вартість: від 450 у.о. Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

СТАТТІ ДРУГОЇ КАТЕГОРІЇ

Статті другої категорії - написання статті методичного характеру для публікації в міжнародних журналах і збірниках, книгах і монографіях.
Авторські права належать замовнику. Ви можете замовити послугу публікації статті "під ключ". Рівень унікальності - 100%.
Вартість: від 650 у.о. Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

СТАТТІ ТРЕТЬОЇ КАТЕГОРІЇ

Статті третьої категорії - написання практичної статті для публікації в журналах, що входять в міжнародні системи цитування: Web of Science; European Reference Index for the Humanities, Scopus. Авторські права належать замовнику. Ви можете замовити послугу публікації статті "під ключ".
Рівень унікальності - 100%.Вартість: від 950 у.о.Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

НАПИСАННЯ ТЕЗ ТА ДОПОВІДЕЙ, УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЯХ

НАПИСАННЯ ТЕЗ ТА ДОКЛАДІВ

Підбір теми для написання тез: студент / кандидат / доктор (3 теми в рамках заданого наукового напрямку).

Написання тез / доповідей російською / українською мовами - від 25 у.о. / 1 стор

Написання тез / доповідей на іноземних мовах - від 45 у.о. / 1 стор.

Рівень унікальності - 100%.

Вартість: від 450 у.о.

Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

ПІДБІР КОНФЕРЕНЦІЙ

Складання списку конференцій в Україні / Росії та інших країнах відповідно до заданого напрямку.

Вартість: від 100 у.о.

Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЯХ

Заочна участь в конференції: в вартість включено заповнення документів, подача документів й контроль прийняття документів й матеріалів. Вартість від 50 у.о.

Очна участь в конференції: очне відвідування конференції, виступ. Вартість від 350 у.о.

Термін: 7-10 днів. (Можливе термінове виконання за 6-24 години)

ЗАМОВИТИ

ПУБЛІКАЦІЯ СТАТТІ / ТЕЗ

ПУБЛІКАЦІЯ В УКР, РОС. ВИДАННЯХ (ВАК / РИНЦ)

Публікація статті в українських / російських виданнях ВАК / РИНЦ "під ключ", включаючи: перевірку на плагіат, корективи й доопрацювання статті відповідно до вимог видання, контроль публікації.

Вартість: від 50 у.о.

Термін: від 5 днів.

Гарантія.

ЗАМОВИТИ

ПУБЛІКАЦІЯ У МІЖДНАРОДНИХ ВИДАННЯХ

Публікація статті в міжнародних виданнях "під ключ", включаючи: перевірку на плагіат, корективи і доопрацювання статті відповідно до вимог видання, переклад на іноземну мову, контроль публікації.

Вартість: від 100 у.о.

Термін: від 5 днів.

Гарантія.

ЗАМОВИТИ

ПУБЛІКАЦІЯ У ВИДАННЯХ SCOPUS, WEB OF SCIENCE, ERIH PLUS

Публікація статей в журналах, що входять в міжнародні системи цитування: Web of Science; European Reference Index for the Humanities, Scopus!

послуги:

- підбір відповідного видання;

- редагування та доопрацювання статті відповідно до вимог видання;

- наукова експертиза статті;

- перевірка на плагіат;

- переклад на іноземну мову;

- публікація, отримання документів, що підтверджують публікацію.

Вартість: від 250 у.о.

Термін: від 2 тижнів. Можлива термінова публікація.

Гарантія.

ЗАМОВИТИ

ШВИДКО

Бізнес завжди вимагає оперативності й швидкості. І саме ми можемо запропонувати найшвидші результати без втрати якості. У нашому арсеналі завжди потрібні фахівці і достатні ресурси для миттєвої реакції.

НАДІЙНО

З нами Ви й Ваша справа в надійних руках. При 100% конфіденційності та захисту інформації ми також гарантуємо 100% задоволення. На всі види послуг надається річна гарантія. Ми також раді запропонувати професійну підтримку 24/7. У підтримці працюють тільки професіонали й ви можете бути впевнені в тому, що Вас розуміють й нададуть якісну консультацію.

ЯКІСНО

Завдяки аутсорсинговим рішенням тільки тут Вам пропонуються найкращі фахівці галузі. Ми аналізуємо не тільки чужі підприємства. Весь час нашого існування ми працюємо над тим, щоб обслуговувати Вас краще, якісніше і ефективніше. 23% прибуток щорічно витрачається на підвищення якості як обслуговування клієнтів, так й самих послуг.