Гугля: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ: патенти, торгові марки та ін. об'єкти

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ: патенти, торгові марки та ін. об'єкти.

Ми виконуємо реєстрацію об'єктів інтелектуальної власності як під ключ, так і консультування, окремі послуги:

- Торгові марки;

- Промислові зразки;

- Винаходи та Корисні моделі;

- Авторські права на будь-які об'єкти;

- Розробка Ліцензійних договорів;

- Розробка і реєстрація Договорів передачі прав;

- Міжнародна реєстрація торгових марок і патентів;

- Захист прав інтелектуальної власності;

- І інші послуги в сфері інтелектуальної власності.

Здійснюється як національна, так і міжнародна реєстрація.

ТОРГОВІ МАРКИ

Реєстрація торгової марки / знака / логотипу - це процедура, результатом, якої є надання Державою права виключної власності фізичній або юридичній особі на словесне, графічне або комбіноване позначення (торгова марка, логотип, товарний знак) з метою подальшого використання зареєстрованої торгової марки в комерційній або некомерційній діяльності власника торгової марки для маркування товарів і / або послуг, для яких дана торгова марка зареєстрована. Реєстрація торгової марки надає право виключної власності на цю торговельну марку протягом 10 років з можливістю подальшого продовження правової охорони торговельної марки.

Свідоцтво України про реєстрацію торгової марки та / або заявка на реєстрацію торгової марки , яка знаходиться на стадії патентної експертизи в Укрпатенті, надає право власнику і / або заявнику торгової марки здійснювати процедуру міжнародної реєстрації торгової марки в інших країнах. Реєстрація торгової марки на території України надає власнику право зареєструвати доменне ім'я в зоні UA.
Реєстрація торгової марки на території України надає власнику право розміщення реклами щодо торгової марки в засобах масової інформації, в тому числі на телевізійних та радіо каналах України.

Відповідно до чинного законодавства України, будь-яка особа - фізична та / або юридична, резидент і / або нерезидент України має право зареєструвати торгову марку, товарний знак, логотип на території України. При цьому торгова марка може бути спрямована на реєстрацію і надалі зареєстрована у вигляді слова, словосполучення (на будь-якій мові), (словесна торгова марка); у вигляді зображення (образотворча торгова марка); у вигляді комбінації слів і зображення (комбінована торгова марка). Торгова марка (товарний знак, логотип) може бути зареєстрована в кольоровому виконанні або без вказівки кольору. Будь-яка особа (фізична та / або юридична) має право мати будь-яку кількість зареєстрованих торгових марок в Україні та в інших країнах світу.

Фахівці нашої компанії:

- нададуть необхідні консультації щодо реєстрації торговельних марок;

- допоможуть здійснити попередній пошук, а також проведуть аналіз і підготують рекомендації щодо ризиків;

- підготують і здійснять подачу необхідного пакету документів для реєстрації ТМ;

- нададуть юридичний супровід під час реєстрації та публікації заявки на знак для товарів і послуг;

- в разі отримання попередньої відмови в реєстрації, нададуть послуги з підготовки мотивованої відповіді;

- представлять Ваші інтереси в судах і державних органах.

ПАТЕНТИ

Якщо Ви маєте намір зареєструвати патент, ми рекомендуємо скористатися консультацією. Фахівці пояснять всі тонкощі процесу юридичного захисту патенту, а також особливості процедури.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Будь-який вид порушень прав інтелектуальної власності можна спробувати зупинити в досудовому порядку. Послуги правового консалтингу в сфері захисту прав інтелектуальної власності дозволять окреслити завдання, прорахувати перспективи досудового врегулювання питання, скласти стратегію і список необхідних документів. Часто, грамотно складене фахівцем лист-претензія може вирішити всі суперечки ДО суду, мінімально відобразити на Вашому бюджеті і зберігти час. У разі, коли заходи досудового вирішення питання ні до чого не привели, в свою компетенцію вступає суд. Так, захист прав інтелектуальної власності триває в судовому порядку. При цьому Ви будете знати, що не позбавили себе можливості спробувати вирішити суперечку мирним шляхом, що теж береться до уваги судом. Ми складемо для Вас грамотно позов, що дозволить Вам виграти суперечку на найвигідніших для Вас умовах, отримавши відповідну компенсацію за порушення Ваших прав. Законодавством України передбачені досить істотні штрафи і компенсації за порушення прав інтелектуальної власності. Якщо ж в порушенні звинувачують Вас, ми проведемо аналіз і розробимо для Вас найоптимальнішу стратегію захисту. Можливо, зустрічний позов вирішить цю проблему. Можлива ситуація, коли Ви отримаєте відмову в реєстрації. Не варто опускати руки. Існує вихід з цієї ситуації. Мотивовану відповідь на відмову експерта Укрпатенту у видачі Вам свідоцтва. При правильному аналізі та підборі доказів ми зможемо вирішити позитивно питання про реєстрацію Вашого об'єкту. Хочемо зазначити, що за весь термін нашої роботи, наші клієнти жодного разу не отримали остаточної відмови у видачі свідоцтва або патенту. Якщо ж Ви дізналися, що Ваш конкурент подав на реєстрацію об'єкт, що порушує Ваші права, то потрібно діяти відразу на етапі розгляду документів. Необхідно подати в Укрпатент клопотання про невідповідність заявки умовам надання правової охорони. Простіше боротися з порушником на цьому етапі, ніж витрачати гроші і час на спробу анулювати реєстрацію в суді. Ми допоможемо Вам вирішити будь-які, самі нестандартні проблеми!