ХОЧЕТЕ РОБОТУ БЕЗКОШТОВНО? ПРИХОДЬТЕ РАЗОМ З ДРУЗЯМИ!

Питання сесії актуальні для всіх студентів. Об'єднуйтеся з друзями, щоб скористатися рядом переваг:

- Ви отримаєте кращу якість роботи - курсової або дипломний проект на "відмінно ".

- Приємну ціну:

ЗНИЖКА ЗА ОДНОГО: 1друг = 10% знижки на Вашу роботу або по 5% Вам і Вашому другу. Більше 1 друга - по 5% за кожного. Знижки сумуються!

Середня кількість студентів в групі - 30 осіб. 30 осіб - це 10% за 1 людину і 29 * 5 = 150% за інших. Всього 160%! Це означає, що ви отримуєте замовлення повністю безкоштовно для себе - зі знижкою 100% і можете розподілити залишених 60% знижки на Ваших друзів або залишити для себе 60% знижки на наступне замовлення.

БОНУСИ ЗА ОДНОТИПНІ ЗАМОВЛЕННЯ - спеціально для старост:

Якщо Ви замовите НЕ 1 контрольну роботу, а 2 - Ви гарантовано отримуєте знижку 10% на все замовлення. При замовленні 3 і більше - додатково 5% за кожне. Бонус можна отримати як у вигляді знижки, так і готівкою.

- Підстраховку з питань - забрати, привезти, уточнити. Перед сесією дуже багато питань, які потрібно вирішити і погодити, і дуже мало часу. Замовляючи роботи разом, Ви економите гроші і час. Адже забрати і замовити може 1 людина за всіх.

ВІДМІННА ОЦІНКА

 

ІСТОТНА ЕКОНОМІЯ

 

ШВИДКО І ЛЕГКО

 

ВСЬОГО ТРИ КРОКИ ДО УСПІШНОЇ ЗАХИСТУ

Шаг 1КРОК 1. ВІДПРАВТЕ ЗАЯВКУ ТА УЗГОДЬТЕ ДЕТАЛІ

Надішліть заявку і опис того, що Вам потрібно, скориставшись формою зворотного зв'язку або на електронну адресу: info@bestmark.org.ua або bestmark24@gmail.com

Якщо Вам потрібне виконання курсової чи дипломної роботи, вкажіть наступну інформацію:

1. Тема роботи.

2. План, якщо є.

3. Вимоги до роботи, побажання щодо термінів і оцінці.

ЗАМОВИТИ

Шаг 2КРОК 2. ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР І ВНЕСІТЬ ПЕРЕДОПЛАТУ

Після того, як ми з Вами узгодимо все щодо термінів, змісту і вимог до роботи, ми з Вами підписуємо договір. Договір можна підписати:

1. В офісі нашої компанії (в Києві, Москві або в Варшаві).

2. Замовити кур'єрську доставку. В цьому випадку кур'єр привезе 2 примірника договору, підписаних з нашого боку, Ви підписуєте обидва примірники, один залишається у Вас, а другий кур'єр привозить нам.

3. Замовити поштову доставку. У цьому випадку Ви отримаєте 2 примірника поштою, один з яких після підписання направите нам.

Внесення передоплати. Можливе внесення передоплати 50% за розділ або 100% за 1 пункт (підрозділ).

ЗАМОВИТИ

Шаг 3КРОК 3. УТВЕРДІТЬ У НАУКОВОГО КЕРІВНИКА

Відповідно до встановлених термінів Ви отримуєте пункт (підрозділ) або розділ, обговорюєте зміст з науковим керівником.

На підставі рекомендацій Вашого наукового керівника ми вносимо правки. Після того, як пункт / розділ затверджений приступаємо до наступного.

Коли робота повністю закінчена, Ви можете скористатися додатковими послугами: створення презентації, підготовка Вас до захисту, написання мови і, звичайно ж, тиражування автореферату, друк і переплетення дипломної роботи.

Ви можете скористатися послугою адресної доставки готової роботи і авторефератів.

ЗАМОВИТИ