ВЕСЬ СВІТ ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ВАС!

НАВЧАННЯ, ПРАКТИКА, СТИПЕНДІЇ, ГРАНТИ, КОНФЕРЕНЦІЇ

обучение за рубежомНАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Від якості освіти залежить якість Вашого майбутнього. Для Вас кращі навчальні заклади світу!

Послуги:

- консультація;

- підбір навчального закладу, вибір програми;

- оформлення документів, підбір гуртожитку або іншого житла, візи, допомога в адаптації до чужої культури;

- інші послуги

ЗАМОВИТИ
гранты и стипендии

ГРАНТИ І СТИПЕНДІЇ

Навчання за кордоном набагато доступніше за наявності гранту або стипендії. Послуги:

- Підбір грантової або стипендіальної програми.

- Оформлення документів (резюме, есе, медичне обстеження).

- Інші послуги.

ЗАМОВИТИ
конференции и семинары

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИ

Обмін досвідом на міжнародних конференціях і семінарах - обов'язкова складова Вашого становлення як професіонала.

Послуги:

- Підбір конференції, семінару.

- Оформлення документів, включаючи статті, тези, реєстраційні форми, візи, бронювання квитків і готелів

ЗАМОВИТИ

БІЗНЕС ЗА КОРДОНОМ

Участие в международной выставке

ВИСТАВКИ

Краще рішення для виходу на міжнародний ринок - відвідування або прийняття участі в міжнародній виставці! З нашою допомогою Ваші відвідини або участь буде комфортним і ефективним. Виставка - один з найефективніших інструментів для розширення бізнесу, укладення контрактів, розширення ринку і сфери впливу. Однак, ефективність цього інструменту залежить від правильної підготовки! Для успішної виставки Вам знадобиться:

- Поліграфія.

- Правильно підготовлений персонал, що вміє працювати саме на виставці. Дуже часто помилки припускаються саме на цій стадії, наймаючи промоутерів-студентів, які не вміють вести переговори і часто абсолютно не розбираються в тому, що потрібно робити на виставці. Ми пропонуємо професійних менеджерів, які підвищать віддачу від виставки в 10 і більше разів.

- Промо і рекламні акції - участь у виставці. Виставка - дороге задоволення. Щоб отримати максимальний ефект, рекламні промоції, презентації, конференції будуть ідеальні для залучення максимальної кількості партнерів і клієнтів.

- Перекладачі.

ЗАМОВИТИ
регистраци компаний за границей

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Для більшості завдань потрібна реєстрація компаній за кордоном. Ми пропонуємо: відкриття компанії в Польщі, відкриття компанії в Чехословаччині, в Греції, в Італії, на Кіпрі і в інших країнах. Відкриття компаній "під ключ" передбачає реєстрацію юридичної особи, відкриття банківського рахунку, постановку на облік, юридичний, бухгалтерський і фінансовий супровід. Для отримання детальної інформації по цікавить вас, зв'яжіться з нами, будь ласка.

ЗАМОВИТИ
бизнес туризм

БІЗНЕС-ТУРИЗМ

З нами Ваші відрядження стануть в задоволення! Ми повністю підготуємо Вашу подорож: квитки, готель, зустріч в аеропорту, візи, трансфер, складемо Вашу програму зустрічей і відпочинку.

ЗАМОВИТИ

ТУРИЗМ

Позновательный туризм

ПІЗНАВАЛЬНИЙ ТУРИЗМ

Ми пропонуємо для Вас ексклюзивний, розкішний відпочинок, гідний королів! Кращі готелі і курорти ми доповнимо цікаву програму по Вашим бажанням: від стандартного відпочинку до екзотичних турів, від релаксу до екстриму, від повної самоти до насиченого, приємного спілкування, від просто відпочинку до інтенсивних навчальних програм. Ви гідні королівського відпочинку! І повірте, відпочинок може бути ідеальним!

ЗАМОВИТИ
Медицинский туризм

МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ

Ви знаєте про те, що в Туреччині вже розробили лікування серйозних травм хребта? А в багатьох країнах варикоз лікується швидко і безболісно? Медичний туризм - шанс знайти рішення задачі, отримати альтернативну думку і назавжди забути про проблеми зі здоров'ям! Завдяки медичному туризму можна знайти як зцілення, так і чудову профілактику для довголіття і краси! Ми з задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань, допоможемо вибрати оптимальний варіант і отримати думки багатьох лікарів.

ЗАМОВИТИ
услуги для туризма

СУПУТНІ ПОСЛУГИ

Подорожі приємні, якщо всі підготовчі питання улагоджені. Для цього ми і створені - страхування, дорога, перельоти, квитки, гіди, екскурсії, план подорожі - все це і багато іншого наші фахівці зроблять для Вас!

ЗАМОВИТИ

ШВИДКО

Бізнес завжди вимагає оперативності і швидкості. І саме ми можемо запропонувати найшвидші результати без втрати якості. У нашому арсеналі завжди потрібні фахівці і достатньо ресурсів для миттєвої реакції.

НАДІЙНО

З нами Ви і Ваша справа в надійних руках. При 100% конфіденційності та захисту інформації ми також гарантуємо 100% задоволення. На всі види послуг надається річна гарантія. Ми також раді запропонувати професійну підтримку 24/7. У підтримці працюють тільки професіонали і ви можете бути впевнені в тому, що Вас розуміють і нададуть якісну консультацію.

ЯКІСНО

Завдяки аутсорсинговим рішенням тільки тут Вам пропонуються найкращі фахівці галузі. Ми аналізуємо не тільки чужі підприємства. Весь час нашого існування ми працюємо над тим, щоб обслуговувати Вас краще, якісніше і ефективніше. 23% прибутку щорічно витрачається на підвищення якості як обслуговування клієнтів, так і самих послуг.