Коди ISSN / ISBN: отримання, консультація, реєстрація.

Вам потрібно отримати код ISSN / ISBN? Ми доможемо Вам.

ОТРИМАТИ КОД ISSN

ОТРИМАТИ КОД ISSN

КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО ОТРИМАННЮ КОДУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ОТРИМАННЯ КОДУ

ОТРИМАТИ КОД ISBN

ОТРИМАННЯ КОДУ ISBN

ISSN є унікальним ідентифікатором будь-якого періодичного видання й обов'язковим елементом їх вихідних відомостей. На основі цифрового ISSN будуються штрих-коди серійних видань. Цей стандартний серійний номер широко використовується в усьому світі: він необхідний бібліотекам, підписних агентствам, дослідникам і вченим, які працюють в області інформації, новинним агентствам і т. п.

Мережа організацій ISSN проводить в життя широкомасштабну програму міжнародного співробітництва. ISSN дозволяє видавцям, книготорговцям, бібліотекарям, науковцям визнаним у всьому світі способом безперешкодно здійснювати поширення періодики відповідно до запиту, вдосконалити пошук й замовлення видань, весь цикл створення і доведення періодичного видання до споживача. Система ISSN застосовується більш ніж в 130 країнах. Використання цифрового коду, нанесеного на видання, дає можливість:

- відмовитися від локальних кодів;

- скоротити кількість супровідної документації;

- спростити взаємодію видавництв з поліграфічними підприємствами, розповсюджувачами та бібліотеками;

- вести пошук інформації про видання в автоматизованих системах за допомогою ISSN на національних і міжнародних рівнях, економити кошти, зусилля й т. п.

З 1 січня 2007 року введено новий стандарт ISBN - 13-значний, що співпадає зі штрихкодом. Всі раніше присвоєні ISBN однозначно конвертуються в нові (978 + перші 9 цифр старого ISBN + контрольна цифра, розрахована за EAN-13). ISBN є обов'язковим елементом вихідних даних. ISBN дозволяє вести оперативний пошук інформації про конкретний виданні в різних інформаційних ресурсах, удосконалювати замовлення книг, вести контроль за їх продажами. У Росії по ГОСТ Р 7.0.53-2007 його поміщають в нижньому лівому кутку обороту титульного аркуша або в нижній лівій частині суміщеного титульного аркуша. Кожна нова книга, кожне її перевидання, переклад на іншу мову або випуск в новому оформленні повинні мати свій міжнародний стандартний номер. Для видань, що виходять малим тиражем для «особистого» використання привласнювати номер ISBN необов'язково.

Кожний Замовник отримує повний супровід, консультаціями 24/7 вплоть до завершення проекту.

Видавництво під ключ : від ідеї до світової популярності!