СУПУТНІ ПОСЛУГИ

Ви написали книгу, дипломну роботу, дисертацію? Ми посприяємо виданню:

Методическое и стилистическое редактирование

МЕТОДИЧНЕ ТА СТИЛІСТИЧНЕ РЕДАГУВАННЯ, ПРАВКИ

ПЕРЕКЛАДИ НА ВСІ МОВИ СВІТУ

ПЕРЕПЛЕТЕННЯ

дизай и иллюстрации

ДИЗАЙН І ІЛЛЮСТРАЦІЇ

МАРКЕТИНГ, ПРОСУВАННЯ, РОБОТА З ВИДАВНИЦТВОМ

КОДИ ISSN, ISBN

Видання дисертацій передбачає правку, редагування, оформлення, реєстрацію наукової праці і поширення авторефератів.

Видання рукописів різної спрямованості являє собою більш комплексний процес. До Ваших послуг кращі фахівці видавничої справи!

Процес видання рукописів:

КРОК 1. Консультація .

На консультації ми визначимо з Вами обсяг робіт і, найголовніше, сформулюємо цілі. На цьому етапі ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як і за якими законами працює світ письменників. Ви дізнаєтеся все, що необхідно для правильного вибору стратегії, послуг і партнерів, в тому числі, як захистити свої авторські права і як правильно вести переговори з агентами і видавництвами, якщо Ви приймете рішення робити все самостійно.

> КРОК 2. Стратегія.

В залежності від поставлених цілей, буде розроблено стратегію і сформований план дій. Якщо Ви хочете просувати себе самостійно, то цього плану буде Вам достатньо для досягнення поставленої мети! Ми також при Вашому бажанні візьмемо всі турботи на себе.

КРОК 3. Реалізація.

До Ваших послуг пакети послуг від мінімального до максимального, що включають такі важливі компоненти:

- Назва книги.

- Написання анотації.

- Редагування рукопису.

- Складання листа до видавництва.

- Опис рукопису.

Багато видавництв вимагають більше, ніж анотацію, а саме: коло читачів, маркетинговий аналіз ринку, аналіз конкурентів, план просування і ін.

Ми проаналізуємо ринок, складемо план-проспект книги.

- Переклад рукопису на іноземну мову і публікація з іноземними видавництвами.

Жадаєте світового визнання і слави? Ми зробимо це для Вас. Переведемо рукопис на всі мови світу, підготуємо пакет документів, захистимо Ваше авторське право і представимо Ваші інтереси на світовому ринку.

- Проведення переговорів і укладення договору з видавництвами або літературними агентами.

- Планування, розробка та реалізація рекламної компанії з популяризації Вас, як автора, і Вашої книги.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

- Дизайн та ілюстрації (графіки, схеми, авторські персонажі і ін.)

- Коди ISSN / ISBN

ISSN є унікальним ідентифікатором будь-якого періодичного видання і обов'язковим елементом їх вихідних відомостей. На основі цифрового ISSN будуються штрих-коди серійних видань. Цей стандартний серійний номер широко використовується в усьому світі: він необхідний бібліотекам, підписних агентствам, дослідникам і вченим, які працюють в області інформації, новинним агентствам і т. д. Мережа організацій ISSN проводить в життя широкомасштабну програму міжнародного співробітництва.

ISSN дозволяє видавцям, книготорговцям, бібліотекарям, науковцям визнаним у всьому світі способом безперешкодно здійснювати поширення періодики відповідно до попиту, вдосконалити пошук і замовлення видань, весь цикл створення і доведення періодичного видання до споживача.

Система ISSN застосовується більш ніж в 130 країнах. Використання цифрового коду, нанесеного на видання, дає можливість:

З 1 січня 2007 року введено новий стандарт ISBN - 13-значний, що співпадає зі штрихкодом. Всі раніше присвоєні ISBN однозначно конвертуються в нові (978 + перші 9 цифр старого ISBN + контрольна цифра, розрахована за EAN-13).

ISBN є обов'язковим елементом вихідних даних. ISBN дозволяє вести оперативний пошук інформації про конкретний виданні в різних інформаційних ресурсах, удосконалювати замовлення книг, вести контроль за їх продажами. У Росії по ГОСТ Р 7.0.53-2007 його поміщають в нижньому лівому кутку обороту титульного аркуша або в нижній лівій частині суміщеного титульного аркуша. Кожна нова книга, кожне її перевидання, переклад на іншу мову або випуск в новому оформленні повинні мати свій міжнародний стандартний номер. Для видань, що виходять малим тиражем для «особистого» використання привласнювати номер ISBN необов'язково.

- Видання рукопису "ПІД КЛЮЧ ".

Кожен Замовник забезпечується повним супроводом, консультаціями в режимі 24/7 аж до самого завершення проекту.

Видання під ключ: від ідеї до втілення!