ПОСЛУГИ В НАУКОВІЙ СФЕРІ

Написання, корекція, виконання під ключ всієї або частини роботи: кандидатські дисертації, докторські дисертації, монографії, автореферати, тезиси для конференцій, статті. Повний супровід до захисту. Допомога на будь-якому етапі дослідження. Підбір літератури, матеріалів. Консультація. Підготовка до іспитів. Весь спектр послуг.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Написання студентських робіт (дипломні, реферати, курсові, есе, лабораторні, рішення задач), підготовка до іспитів, репетиторство, підготовка до вступу до ВНЗ. Підготовка до захисту (Написання промови, презентації). Рецензії, рекомендації. Весь спектр послуг.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Підбір програми з навчання в інших країнах (практика, стипендія, грант). Підготовка документів, оформлення візи. Підготовка та оформлення опису дослідження.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Наукові дослідження під ключ

Гуманітарні спеціальності

диссертации на заказ, дипломные работы, курсовые работы на заказ по гуманитарным специальностям

Технічні спеціальності

диссертации на заказ, дипломные работы, курсовые работы на заказ по техническим специальностям

Медичні спеціальності

диссертации на заказ, дипломные работы, курсовые работы на заказ по медицинским наукам

Економічні спеціальності

диссертации на заказ, дипломные работы, курсовые работы на заказ экономика

А також ми виконуємо роботи і надаємо всі послуги в усіх напрямках:

Фізико-математичні науки, хімічні, біологічні науки, технічні науки, сільськогосподарські, історичні, економічні науки, філософські науки, філологічні науки, юридичні науки, педагогічні науки, медичні науки, мистецтвознавство, психологічні науки, соціологічні науки, політологія, культурологія, науки про землю, та інші.

РОБОТИ НА ІНОЗЕМНИХ МОВАХ З УРАХУВАННЯМ КРАЇНИ НАВЧАННЯ

Процес отримання освіти пов'язаний з певними труднощами, особливо, якщо мова йде про отримання його закордоном. Крім мовного бар'єру, в процесі навчання, підвищення кваліфікації, отримання ступеня, студенти стикаються з жорсткими вимогами як до змісту, так і оформлення робіт. Ми готові виконати 100% авторську роботу з урахуванням безпосередніх вимог вашого навчального закладу і куратора. Наші клієнти гарантовано отримують визнання і захищаються на "відмінно".

Робота, замовлена у нас, перевіряється на плагіат, додатково вираховується редактором і проходить кілька ступенів перевірки, перш ніж її побачить Ваш науковий керівник або куратор. Ви можете замовити написання роботи "під ключ", або окремо її частини, корекцію, перевірку на плагіат, консультацію щодо захисту або з роз'ясненням окремих моментів.

ТИПИ РОБІТ

Creative Writing, Academic writing, Assignments + Services (Editing, Proofreading, Formating)

• Essay • Research Paper • Coursework • Case Study • Lab Report • Book Report • Term Paper • Research Proposal • Dissertation • Admissions • І інші види робіт.

КРАЇНИ

Польща, США, Англія, Канада, Німеччина, Франція, Нова Зеландія, Італія, Іспанія, Чехословаччина, Китай, Японія та інші країни.

МОВИ

Албанська, Англійська, Арабська, Болгарська, Грецька, Іспанська, Іврит, Італійська, Китайська, Німецька, Польська, Португальська, Румунська (Молдавська) мова, Російська, Сербська, Словацька, Турецька, Українська, Французька, Хорватська, Чеська, Японська і інші.

ОСОБЛИВОСТІ

- Три рівня перевірки

- Безкоштовні корективи

- Від 365 днів гарантії

- Безпосереднє спілкування з керівником проекту

- Супровід протягом усього часу виконання роботи

МИ ВИКОНУЄМО БУДЬ-ЯКІ РОБОТИ ПО СКЛАДНОСТІ, ТЕРМІНОВОСТІ І НАПРЯМАХ.

Якщо Вам потрібно рішення термінового завдання - будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону.

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

1. Запит

Розкажіть, яка робота Вам потрібна, відправивши замовлення по електронній пошті або зателефонувавши нам, вкажіть, в які терміни потрібно виконати замовлення.

2. Договір

Ми узгоджуємо деталі і складаємо договір. Підпишіть договір у нас в офісі особисто, або він буде доставлений Вам кур'єром. Вам призначається керівник проекту, який повністю керує і контролює Ваше замовлення.

3. Виконання

Точно за графіком Ви отримаєте Вашу роботу, або її частину. Після узгодження з куратором / науковим керівником - ми внесемо всі необхідні корективи.

4. Завершення

Коли робота затверджена, керівник Вашого проекту детально ознайомить з ноу-хау, науковою новизною і іншими перевагами Вашої роботи.